OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Formuláře AML pro právnickou a fyzickou osobu

Pro urychlení administrativy, spojené s prodejem akcií společnosti Harvardský průmyslový holding, a.s. - v likvidaci ve třetím kole, předkládáme formuláře pro zjištění informací v souladu s povinnostmi plynoucími ze zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu (dále „AML“) a  vyhlášky č. 67/2018 Sb., o některých požadavcích na systém vnitřních zásad, postupů a kontrolních opatření proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.

Obchodník BH Securities a.s., IČO 60192941 se sídlem Na Příkopě 848/6, 110 00 Praha 1, Česká republika, je povinen provést v souladu s povinnostmi plynoucími ze zákona č. 253/2008 Sb., zjištění informací o fyzické i právnické osobě mimo jiné za předpokladu, že obchod překročí jednorázově, či v součtu částku 15.000,- Euro nebo se jí výrazně přiblíží.

Vyplnění „AML“ dotazníku je povinné za těchto okolností u:

  • Fyzických osob
  • Právnických osob
  • Fyzických osob zastupujících právnickou osobu
  • Právnických osob zastupujících jinou právnickou osobu

Předem upozorňujeme zájemce o nákup akcií, že „Smlouva o prodeji akcií“ nemůže být sepsána dříve, než bude obchodníkem BH Securities a.s. vyhodnocen formulář „AML“.

Formuláře doporučujeme předem vyplnit kromě podpisu, který připojíte na místě. Formuláře AML najdete ve složce ÚPIS - 3. kolo prodeje